Konferencja PROFESJONALNY INWESTOR w Zakopanem


sii

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych to największa organizacja zrzeszająca inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich EuroFinuse i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC. SII zrzesza niemal 11 000 członków, liczba ta ciągle rośnie z racji nieprzerwanego zapotrzebowania inwestorów na wsparcie w funkcjonowaniu na rynku kapitałowym. Oprócz działalności edukacyjnej (w skład której wchodzi m.in. współpraca z kołami naukowymi) oraz ochrony praw inwestorów indywidualnych SII organizuje dorocznie dwie konferencje- Wall Street oraz Profesjonalny Inwestor.

To właśnie podczas XIX konferencji Wall Street w Karpaczu, która odbyła się w maju tego roku, narodził się w naszych głowach pomysł na utworzenie nowego koła naukowego na UŁ które ma zajmować się tylko tematyką rynków finansowych. Tak powstał SKN Taurus. Tymczasem w listopadzie w Zakopanem odbędzie się kolejna edycja konferencji Profesjonalny Inwestor. Charakteryzuje się ona podejmowaną tematyką, która ma na celu zwiększenie umiejętności inwestycyjnych uczestników.

I tym razem SKN Taurus będzie obecne na tej konferencji! Chcesz jechać z nami- skontaktuj się pod adresem kontakt@skntaurus.pl Standardowa oferta i szczegóły konferencji dostępne pod linkiem: PROFESJONALNY INWESTOR 2015

Chcesz zostać członkiem SII na preferencyjnych warunkach? Śledź naszą stronę oraz fan page i wyczekuj w najbliższych dniach informacji o formalnym rozpoczęciu współpracy SKN Taurus ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych.